Nevíte si rady? Rádi Vám poradíme.

Volejte 585 225 591

Rychlá doprava po celé ČR.

O naší firmě

Firma HBC pumpy, s.r.o. vznikla v létě roku 2007 spojením dvou společností, které na trhu s čerpací technikou působily od roku 1991. Jejich sloučením byly znásobeny více než dvacetileté zkušenosti odborných pracovníků, o čemž svědčí stovky spokojených zákazníků z řad domácností i průmyslových firem.

Jsme dodavateli nejširšího sortimentu čerpací a tepelné techniky, armatur a příslušenství od českých i zahraničních výrobců, jakými jsou například Ebara, Wilo, Calpeda, Grundfos, KSB, Sigma, ISH, Noochi nebo Slovpump. K našim zákazníkům se řadí mnozí odběratelé z vodárenského, potravinářského, papírenského, cukrovarnického, škrobárenského nebo lesnického průmyslu a dalších průmyslových odvětví. Ne méně důležitými zákazníky jsou pro nás také domácnosti. Okruh našich odběratelů zahrnuje především Českou republiku a Slovensko, čerpací techniku však dodáváme také do dalších evropských zemí.

Kromě prodeje zajišťujeme také servis, montáž a uvedení do provozu. V zázemí naší firmy jsme připraveni Vám kdykoli poskytnout odbornou poradenskou a konzultační činnost. Najdete nás v Olomouci – Chválkovice, ulice Libušina 101a.

Firmě HBC, s.r.o. velmi záleží na komplexnosti a kvalitě poskytovaných služeb a především na spokojenosti našich zákazníků.