Naše služby

Předprodejní poradenství

Navštivte nás v sídle naší firmy, rádi s Vámi prokonzultujeme Vaše představy a navrhneme optimální řešení na míru Vašim požadavkům a provozním podmínkám. Poradenství poskytujeme i telefonicky nebo on-line, nejvhodnější je ale pochopitelně osobní konzultace. Poradenství i zpracování návrhu na míru je samozřejmě bezplatné a nezávazné.

Dodávka čerpací techniky

Čerpadla, teplovodní technika a další související sortiment v naší nabídce se vyznačují vysokou kvalitou a životností a pocházejí od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Zakoupené výrobky Vám přivezeme až na místo instalace a poučíme Vás o jejich chodu a údržbě. Po domluvě provádíme i montáž zařízení.

Doprava zboží

  • doručení zboží na vámi požadovanou adresu do 2.dne
  • při nákupu nad 10.000,–kč doprava zdarma – platí

    pouze pro koncové uživatele, nevztahuje se na

    zboží určené pro další prodej

Stavby čerpadel na klíč

Kromě výrobků z našeho sortimentu jsme pro Vás schopni zajistit projektování a stavbu čerpacích soustrojí a domácích vodáren „na klíč“. Součástí dodávky je montáž a instalace, seřízení chodu zařízení a instruktáž užívání a údržby. Při volbě toho nejvhodnějšího řešení je velmi důležité místo instalace, proto, než pro Vás navrhneme možné varianty řešení, naši odborní pracovníci si přijedou místo budoucí instalace čerpacího zařízení prohlédnout.

Servis a náhradní díly

Na veškerý sortiment poskytujeme záruční i pozáruční servis. Servis a opravy provádíme v nejkratším možném čase přímo na místě, případně, je-li to nutné, zajistíme jejich dílenskou opravu a novou montáž. Servis poskytujeme po celé České republice a na Slovensku. Pozáruční opravy provádíme na u nás zakoupených výrobcích za zvýhodněných cenových podmínek. Po celou dobu životnosti čerpadel rovněž dodáváme náhradní díly a příslušenství.

Výkup

Čerpadla a náhradní díly také vykupujeme. Je-li to nutné, jsme ochotni provést demontáž a odvoz. Vykupujeme i elektromotory.